Adres

Aleja Krakowska 97/1, 05-090 Raszyn

Do góry

Idealne narzędzia Milwaukee do twojego ogrodu

Idealne narzędzia Milwaukee do twojego ogrodu

 

Wraz z nadejściem wiosny każdy właściciel ogrodu rozpoczyna prace mające doprowadzić podwórko do stanu sprzed jesieni i zimy. W rzeczywistości ogród wymaga przeprowadzania prac pielęgnacyjnych i konserwacyjnych bez względu na porę roku. Każda aura niesie ze sobą konieczność dbania o inny aspekt, dlatego warto wyposażyć się w profesjonalny sprzęt ogrodowy, który ułatwi utrzymanie ogrodu w doskonałym stanie. Sprawdź, jakie narzędzia Milwaukee sprawdzą się w Twoim ogrodzie.

Kosiarki Milwaukee M18F2LM53-122 kosiarka samojezdna (nr kat. 4933479585)

 

Większość ogrodów ma wydzielony trawnik lub sporą przestrzeń porośniętą trawą, którą trzeba regularnie kosić. Dlatego każdy właściciel domu powinien posiadać własną kosiarkę, umożliwiającą przywrócenie wysokości trawy do pożądanego poziomu. Kosiarka Milwaukee to rozwiązanie, które pozwoli usunąć nawet wysoką trawę na bardzo dużej powierzchni. Konstrukcja ostrza kosiarki wyposażonej w technologię M18 FUEL™ zapewnia doskonałe cięcie za każdym razem. Kosiarka bardzo dobrze radzi sobie z wysoką trawą, nie tracąc mocy, momentu rozruchowego oraz czasu poświęconego na start. Maszyna jest również wyposażona w system 3w1, który pozwala na mulczowanie, zbieranie do kosza lub wyrzut boczny trawy i chwastów w trakcie koszenia.

Wartą uwagi cechą jest również regulacja napędu, dzięki któremu możliwe jest dostosowanie prędkości jazdy do nawet 6.4 km/h oraz automatyczna regulacja prędkości noża, która dopasowywana jest ustawionej mocy kosiarki. Takie rozwiązanie zapewnia optymalną wydajność i kontrolę sposobu koszenia. Na jednym ładowaniu dwóch akumulatorów 18 V kosiarka może skosić trawę na powierzchni nawet do 2000 m2. Koszenie tak dużej powierzchni może potrwać nieco dłużej i zakończyć się już po zachodzie słońca, jednak dzięki zastosowaniu reflektorów przednich i bocznych kosiarka zapewnia widoczność do 180°, co umożliwia dbanie o ogród nawet po zmroku.

Dmuchawy Milwaukee M18F2BL-0-dmuchawa (nr kat. 4933479987)

Zalegające liście, pył lub inne zanieczyszczenia skutecznie niszczące estetykę ogrodu najłatwiej przetransportować w jedno miejsce przy użyciu dmuchawy. Znacznie łatwiej jest zebrać niechciane odpadki, jeśli znajdują się one blisko siebie, dlatego każdy posiadacz terenu, na którym często pojawiają się nowe zanieczyszczenia, powinien zainwestować w dmuchawę Milwaukee.

Model M18 FUEL™ wyposażony w 2 akumulatory V18 zapewnia moc wydmuchiwanego powietrza nawet do 17 m³/min przy prędkości 233 km/h na naładowanych akumulatorach. Ergonomiczna i regulowana konstrukcja dmuchawy umożliwia na doskonałe dopasowanie się do preferencji użytkownika oraz aktualnie wykonywanej przez niego pracy. Dodatkowo dmuchawa Milwaukee wyposażona jest w wymienne nasadki dysz, które czynią urządzenie wielofunkcyjnym sprzętem ogrodowym.

Pilarki Milwaukee M18FCHSC-0 piła łańcuchowa (nr kat. 4933471441)

Pilarki łańcuchowe marki Milwaukee to niezbędne narzędzie dla posiadaczy działek porośniętych drzewami. Możliwość usunięcia zbyt długich lub naderwanych gałęzi pozwala zapewnić nie tylko dobry wygląd ogrodu, ale i bezpieczeństwo jego użytkownikom. Choć jest to urządzenie, które można śmiało określić mianem heavy duty, jest jednocześnie kompaktowe i stosunkowo lekkie, ponieważ waży jedynie 2,3 kg.

Napinacz łańcucha, przezroczysty zbiornik oleju oraz włącznik spustowy zapewniają użytkownikowi pełną kontrolę parametrów i stanu urządzenia. Możliwość dostosowania mocy pozwala na uzyskanie precyzyjnego cięcia i osiągnięcie pożądanego efektu.

System Milwaukee QUIK-LOK™ M18FOPHLTKIT-0 PODKASZARKA (nr kat. 4933464956)

Duża ilość narzędzi ogrodowych sprzyja powstawaniu bałaganu oraz znacznie utrudnia utrzymanie każdego z nich w dobrym stanie. Marka Milwaukee stworzyła system QUIK-LOK™, który pozwala zastąpić kilka urządzeń jednym. Wystarczy zakupić urządzenie podstawowe oraz wymienne końcówki, z których użytkownik będzie korzystał w swoim ogrodzie. Na system QUIK-LOK™ składa się m.in. podkaszarka, nożyce do żywopłotu, wycinarka do płotu oraz gumowa i druciana szczotka.