Adres

Aleja Krakowska 97/1, 05-090 Raszyn

Do góry

Dotacje na zakup narzędzi

Realizujemy dotacje na narzędzia finansowane ze środków Unii Europejskiej oraz Urzędu Pracy.

Jeżeli otrzymałeś dofinansowanie i szukasz narzędzi bądź elektronarzędzi skontaktuj się z nami. Gwarantujemy indywidualne doradztwo oraz kompleksową obsługę twojego zamówienia. W naszym sklepie narzędzia oraz elektronarzędzia dostępne są w korzystnych cenach dla firm realizujących dotacje z Unii Europejskiej czy Urzędu Pracy.

Maksymalna kwota dotacji w 2024 roku wynosi 42.000 zł. W Prointool indywidualnie doradzimy, które narzędzia dobrać aby zakup był jak najbardziej korzystny.

Dlaczego warto zlecić nam wycenę dotacji?

Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku od 2011 roku. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm usługowych we wszelkiego rodzaju narzędzia i urządzenia do produkcji i przemysłu. Prointool jest autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: Elektronarzędzia Milwaukee, odkurzacze Starmix, narzędzia ręczne Knipex, narzędzia ręczne Wiha, wiertnice Eibenstock, wiertnice AGP, narzedzia pomiarowe Nivel System, narzędzia Wolfcraft, narzędzia Proxxon, klucze Bondhus oraz wielu innych marek dostępnych na zamówienie w naszym Salonie Technicznym. Zapewniamy kompleksową obsługę dla dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Przez ponad dekadę nasza wykwalifikowana kadra doradzała i nieustannie będzie doradzać klientom profesjonalnie w każdym aspekcie. Nasi sprzedawcy to przede wszystkim pasjonaci, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę.

Elektronarzędzia dostępne w ofercie firmy pochodzą z autoryzowanej dystrybucji, posiadającej oryginalną gwarancję producenta. Wszystkie produkty są nowe oraz oryginalne.

Realizacja dotacji na narzędzia i elektronarzędzia z Unii Europejskiej i Urzędu Pracy

Wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej, liczne kontakty z dostawcami oraz wypracowane warunki handlowe pozwalają nam na dostosowanie oferty do państwa wymagań oraz kompleksowej obsługi sprzedażowej jak i posprzedażowej. Zarejestrujemy za Ciebie twoje narzędzia na przedłużoną gwarancje- całkowicie za darmo! Zaufało nam bardzo wielu klientów, miesięcznie realizujemy wiele dotacji więc mamy w tym doświadczenie. Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami a my we wszystkim Ci pomożemy.

TEL:+48 533 330 441

EMAIL: sklep@prointool.pl