Adres

Aleja Krakowska 97/1, 05-090 Raszyn

Do góry

Gwarancja

Gwarancja w 6 prostych krokach

Śledź naprawę od początku do końca za pomocą powiadomień SMS, wiadomości e-mail i wiadomości z portalu.

1. ZAREJESTRUJ ONLINE

Wejdź na https://eservice.milwaukeetool.eu/pl-pl/home, aby zarejestrować swoje narzędzie (lub odzyskać już zarejestrowane) i kliknij napraw. Sprawdź, czy Twoje narzędzie jest objęte gwarancją.

2. WYBIERZ MIEJSCE NADANIA I ODBIORU URZĄDZENIA

Wybierz jedną z następujących opcji nadania i odbioru urządzenia:
A) Nadanie i odbiór z domu
B) Nadanie i odbiór w wybranym miejscu
C) Nadanie i odbiór w wybranym punkcie sieci przewoźnika

3. OPISZ PROBLEM

Dodaj opis usterki i wybierz czy chcesz otrzymywać wiadomości śledzące na e-mail czy też sms-em.

4. POTWIERDŹ NAPRAWĘ

Potwierdź zlecenie naprawy. Możesz przejrzeć podsumowanie szczegółów naprawy i w razie potrzeby wprowadzić zmiany.

5. WYDRUKUJ ETYKIETĘ

Jeśli wszystko jest w porządku, wydrukuj etykietę i przyklej ją na paczkę lub zaznacz, by etykietę przywiózł kurier*.
*Wariant nie jest dostępny przy wszystkich sposobach odbioru.

6. NADANIE NARZĘDZIA

Twoje narzędzie odbierze autoryzowany kurier MILWAUKEE®, który zawiezie je do Centrum Serwisowego TTI. Możesz monitorować postępy naprawy online jeśli wybrano – sms lub e-mail na następujących etapach: Odbiór przez przewoźnika, Dostarczenie do Centrum Serwisowego TTI, Ukończenie naprawy, Odbiór przez przewoźnika z Centrum Serwisowego TTI, Wysyłka zwrotna

Zgłoś reklamację

Główne informacje odnośnie przedłużenia gwarancji z 1 roku na 3.

1. Okres gwarancyjny obowiązuje od daty zakupu towaru. Ta data musi być potwierdzona fakturą lub innym dowodem zakupu (paragonem). Okres gwarancyjny wynosi minimum 1 rok na narzędzia oraz 1 rok na akumulatory i ładowarki.

2. Okres gwarancyjny na narzędzia Milwaukee może zostać przedłużony z 1 roku do maksymalnie 3 lat (1 + 2), rejestrując się na stronie www.milwaukeetool.eu. Z wyjątkiem narzędzi MX Fuel, dla których okres gwarancyjny może zostać wydłużony z 1 roku do maksymalnie 2 lat (1 + 1). Wszystkie baterie Milwaukee red lithium, w tym baterie MX Fuel, są objęte standardową roczną gwarancją, która może zostać przedłużona do maksymalnie 2 lat (1 + 1). Przedłużenie gwarancji nie dotyczy wynajmu, w przypadku którego gwarancja na narzędzia, baterie i ładowarki wynosi 1 rok. Wszystkie przedłużenia gwarancji podlegają rejestracji online w ciągu 30 dni od daty zakupu. Użytkownik końcowy musi zarejestrować nowo kupione narzędzia online w ciągu 30 dni od daty zakupu. Użytkownik końcowy może zarejestrować się w celu przedłużenia gwarancji w swoim kraju zamieszkania, jeżeli jest on wymieniony w formularzu rejestracji online, gdzie opcja ta obowiązuje. Ponadto użytkownicy końcowi muszą wyrazić zgodę na przechowywanie danych, wprowadzanych na stronie internetowej i zaakceptować regulamin. Certyfikat rejestracji, który jest wysyłane pocztą elektroniczną, oraz oryginalna faktura lub inny dowód zakupu (paragon) przedstawiający produkt i datę zakupu będą stanowić dowód przedłużonej gwarancji. Twoje ustawowe prawa pozostają nienaruszone.